платежі
по 480 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| IEEE 802.3af | Так |
| IEEE 802.3at | Так |
| IEEE 802.3x | Так |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 40 Вт |
| PoE-порти | 4xRJ-45 |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | 6-портовий настільний комутатор 10/100 Мбіт/с з 4 портами PoE+ (MS106LP); Адаптер живлення; Посібник із швидкого встановлення |
| Вага без упаковки, кг | 0.3 |
| Вага в упаковці, кг | 0.48 |
| Вага упаковки, кг | 0.48 |
| Висота упаковки | 12.5 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія | 36 міс. |
| Десктоп/п'єдестал | Так |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Керованість | Некеровані комутатори |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | пластик |
| Країна виробництва | China |
| Кількість первинних портів | 6 |
| Максимальне енергоспоживання | 44.8 Вт |
| Модель | MS106LP |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Місткість таблиці MAC-адресів | 2048.00 |
| Об'єм брутто | 0.001434 |
| Порти | 6хRJ-45 |
| Порти 10/100М, шт. | 6 |
| Порти 10Base-T/100Base-TX, шт. | 6 |
| Порти PoE +, шт. | 4 |
| Порти USB | Немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розмір | 99.8 x 98 x 25 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Стекування | Ні |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип | некерований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Тип роз'єму | RJ-45 (10/100 Mbps) |
| Тип товару | Комутатор мережевий |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний |
| Робоча температура | 0 - 40 |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Гбит/с |
| Ширина упаковки, см | 13.50 |
MS106LP MERCUSYS
6-портовий настільний комутатор 10/100 Мбіт/с із 4 портами PoE+
- 6 портів: 6× портів RJ45 10/100 Мбіт/с з 4 портами PoE+
- Два кабелі в одному: Завдяки чотирьом портам PoE+ передача даних і живлення по одному кабелю
- Висока потужність PoE+: Підтримка потужності PoE до 30 Вт на кожен порт PoE та 40 Вт для всіх портів PoE
- 2× Порти висхідного зв'язку: MS106LP забезпечує 2× порти висхідного зв'язку при включенні режиму ізоляції. Один для підключення до Інтернету та один для підключення до NVR.
- Дальність дії до 250 м: Збільшує відстань передачі PoE до 250 м у режимі розширення
- Режим ізоляції: Одним клацанням миші можна розділити трафік для конкретних портів для стабільності та безпеки
- Сумісний з пристроями з живленням: Працює з PD, сумісними з IEEE 802.3af/at
- Міцний металевий корпус: Забезпечує ефективне розсіювання тепла та тривалий термін служби мережі
- Plug and Play: Простий у використанні та економить час та зусилля
- Автоматичне відновлення PoE: автоматично перезавантажує ваші пристрої, що випали або не відповідають на PoE.