|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | пасивний |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 3 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 365 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 100 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 80 мм |
| Матеріал | метал/пластик |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 1 х 80 мм |
| Опціонально ззаду | немає |
| Опціонально знизу | 1 х 60 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі посередені |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Mini-ITX |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Ширина | 295 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black)
Немає в наявності
Код товару: 616894
1 778 грн
1 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Переваги Prologix: Технологічність – використовуємо передові рішення для забезпечення високої продуктивності та ефективності наших товарів. Надійність – вся техніка проходить багатоетапний контроль якості, що гарантує надійну та довговічну роботу. Доступність – пропонуємо конкурентні ціни, які дають змогу купити якісну техніку недорого. Продукція Prologix продається з офіційною гарантією – це підтверджує нашу впевненість у якості та надійності товарів, що випускаються!
![Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894] Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894]](/content/images/15/390x390l80mc0/45732797936765.jpg)
![Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894] Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894]](/content/images/15/390x390l80mc0/55074411309534.jpg)
![Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894] Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894]](/content/images/15/390x390l80mc0/95713572936220.jpg)
![Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894] Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894]](/content/images/15/390x390l80mc0/25497771017399.jpg)
![Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894] Корпус Prologix (E117 Slim 400W Black) [616894]](/content/images/15/390x390l80mc0/61524670830362.jpg)