платежі
по 500 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| VESA | 75x75 мм, 200x200 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Габарити кріплення | 66 x 165 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальна відстань від стіни | 222.00 |
| Максимальна діагональ | 48 " |
| Максимальне навантаження, кг | 20.00 |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 56.00 |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил, поворот |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 23 x 22 см |
| Тип товару | кріплення для телевізорів |
платежі
по 500 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги