платежі
по 108 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 50x50 мм, 100x150 мм, 150x100 мм, 150x150 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | з нахилом |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження, кг | 45.00 |
| Матеріал | cталь, пластик |
| Мінімальна діагональ | 23 " |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 265 x 220 x 20 мм |
| Тип товару | настінне кріплення |
платежі
по 108 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги