|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вид кріплення | на стіл |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кут нахилу | ±50° |
| Кут повороту | 360° |
| Кількість моніторів | 2 |
| Максимальна діагональ | 35" |
| Матеріал | метал |
| Мінімальна діагональ | 17" |
| Призначення | для монітора |
| Розмір діагоналі | 35" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | довжина штанги: 515-587 мм. |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Вузлів нахилу | +50°/-50° |
| Вузлів повороту | 360° |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн Gembird 17-35" (VESA100х100) (для 2-х моніторів) (MA-DA2-03)
Немає в наявності
Код товару: 612523
3 037 грн
3 259 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настільний кронштейн із двома кріпленнями для моніторів Повноповоротна штанга обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання, а також дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму до портретного тощо Забезпечує легке ергономічне позиціонування для зниження навантаження Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 35 дюймів) Міцні регульовані газові пружини, що підходять для моніторів вагою від 3 до 10 кг. Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм) Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі