платежі
по 115 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 900RPM |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 900.00 |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 900.00 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 41.37 CFM |
| Призначення | Для корпуса |
| Роз'єми живлення | 3 pin + MOLEX |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 140.00 |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Тип | Повітряне охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin. 4-pin |
| Швидкість вентилятора | 900RPM |
Тихий 140 мм вентилятор для корпусу Xilence XPF140.R серії Performance C виконаний в оригінальному червоно-чорному дизайні. Гідродинамічні підшипники та швидкість обертання 900 об/хв, забезпечать ефективне охолодження при низькому рівні шуму. Надійно кріпиться до корпусу за допомогою чотирьох гвинтів.