платежі
по 500 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Підходить для екранів | 15" |
| Розмір | 330 х 490 х 40 мм |
| Зовнішні розміри, мм | 490 х 330 х 40 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | BackPack B210 Casual 15.6" BLK |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Особливості | вентиляція плечових лямок |
| Тип товару | Рюкзак для ноутбука |
| Гарантія | 3 міс. |
| Вага | 0.548 кг |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Спосіб закриття | блискавка |
Зручний і практичний рюкзак з відділенням для ноутбука, захистить ваш комп'ютер від ударів, забруднень і подряпин. Усередині рюкзака багато місця і є кілька кишень для зберігання аксесуарів. Плечові ремені з м'якими вставками забезпечують комфорт при перенесенні.