платежі
по 500 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Матеріал | поліестер |
| Підходить для екранів | 15" |
| Зовнішні розміри, мм | 400 x 295 x 55 мм |
| Країна виробництва | China |
| Модель | Casual 15.6" Topload T210 Grey |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Тип товару | Сумка для ноутбука |
| Гарантія | 3 міс. |
| Призначення | класичні |
| Спосіб закриття | блискавка |
Якщо ти хочеш продовжити термін служби свого ноутбука, подбай про його захист під час транспортування. Lenovo Casual Topload T210 15,6 "Black (GX40Q17229) допоможе тобі в цьому. Сумка розрахована на ноутбуки діагоналлю до 15,6 дюйма. Вона надійно фіксує лептоп і захищає його від бруду, пилу і ударів. Крім ноутбука, в сумку можна покласти різні аксесуари, наприклад, зарядний пристрій, мишку, навушники і графічний планшет.
Casual Topload T210 15,6 " виконана в сірому кольорі, вона стане відмінним доповненням повсякденного стилю. Зручна сумка з кишенями застібається за допомогою блискавки. Модель досить легка (534 г) і компактна (330 х 450 х 40 мм). Міцний водостійкий матеріал не вигорає на сонці і не линяє. Сумка захистить лептоп від невеликого дощу або снігу.