|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| LAN-порт | 10/100 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Інтерфейс | 4 порти LAN 10/100 Мбіт/с 1 порт WAN 10/100 Мбіт/с |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2400 ~ 2483,5 МГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP. WPA. WPA2 |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b (до 11 Мбіт/с). g (до 54 Мбіт/с). n (до 300 Мбіт/с) |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.3af PoE. IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN). IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 33 мм |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 130 мм |
| Додатково. QoS | є |
| Додатково. Функції безпеки | Батьківський контроль |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Міжмережевий екран | SPI |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. L2TP. PPPoE. PPTP. TCP/IP. UPnP |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4 |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | SPI. демілітаризована зона (DMZ). фільтрація IP-адрес. фільтрація MAC-адрес. фільтрація вмісту URL |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Захист бездротової мережі | Міжмережевий екран SPI Управління доступом Прив'язка IP- та MAC-адрес Шлюз прикладного рівня |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | Контроль доступу |
| Мережеві стандарти | 802.11n, 802.11g, 802.11b |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Інтерфейс | бездротовий |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. провідний маршрутизатор |
| Основні. Тип маршрутизатора | Фіксований |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Особливості | Типи WAN: динамічний IP, статичний IP, PPPoE, PPTP, L2TP |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка ОС | Windows 98 / NT / 2000 / XP / Vista / 7 MacOS NetWare UNIX or Linux |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри, мм | 173 х 118 х 33 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Схема MIMO | немає |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Управління | Батьківський контроль: Фільтрування URL-адрес Контроль часу, що проводиться в мережі |
| Фізичні. Вхідне живлення | 9 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 192x130x33 |
| Частота роботи WiFi | 2.4 ГГц |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість передачі даних | До 300 Мбіт/с (2.4 ГГц) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 192 мм |
| Шифрування Wi-Fi | WEP / WPA / WPA2 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N)
Немає в наявності
Код товару: 609411
769 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бездротовий маршрутизатор TL-WR841N - це комбіноване провідне / безпровідне мережеве пристрій зі швидкістю безпровідного з’єднання до 300 Мбіт / с, призначене для використання в малих і домашніх офісах. Завдяки чудовим показниками продуктивності TL-WR841N здатний створювати високошвидкісну мережу, що забезпечує безперебійне та якісне виконання таких завдань, як перегляд HD-відео, VoIP і онлайн-ігри. Пристрій виконаний в стильному корпусі і оснащений кнопкою WPS для швидкого встановлення захищеного бездротового WPA2-з’єднання.
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411]](/content/images/6/390x390l80mc0/23704025696236.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411]](/content/images/6/390x390l80mc0/33655579209094.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411]](/content/images/6/390x390l80mc0/78686543806829.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411] Бездротовий маршрутизатор TP-Link (TL-WR841N) [609411]](/content/images/6/390x390l80mc0/20476937527362.jpg)