|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| LAN-порт | 10/100 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2400 ~ 2483,5 МГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP. WPA. WPA-PSK. WPA2. WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b (до 11 Мбіт/с). g (до 54 Мбіт/с). n (до 300 Мбіт/с) |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.3af PoE. IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN). IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 44 мм |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 138 мм |
| Додатково. QoS | немає |
| Додаткові порти | USB |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Додаткові порти і роз'єми | USB |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Міжмережевий екран | NAT, SPI |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DDNS. DHCP. L2TP. PPPoE. PPTP. TCP/IP |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | NAT. SPI. демілітаризована зона (DMZ). фільтрація IP-адрес. фільтрація MAC-адрес. фільтрація вмісту URL |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. провідний маршрутизатор. 3G маршрутизатор |
| Основні. Тип маршрутизатора | Фіксований |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Особливості | Можливість підключення 3G-модема, IGMP Proxy, Можливість підключення 4G-модема |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри, мм | 204 х 138 х 44 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Схема MIMO | немає |
| Тип антени | незнімні |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 9 В |
| Частота роботи WiFi | 2.4 ГГц |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Ширина | 204 мм |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420)
Немає в наявності
Код товару: 609412
1 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розділіть свободу підключень до стандарту 3G! Бездротовий маршрутизатор серії N з підтримкою стандартів 3G / 3.75G TL-MR3420 дозволяє організувати спільний доступ до мобільного широкосмугового підключення 3G / 3.75G для членів сім’ї і друзів під час поїздки в поїзді, відпочинку на природі, в готелі і будь-яких інших місцях в межах зони покриття мережі 3G / 3.75G. При приєднанні UMTS / HSPA / EVDO USB-модема до маршрутизатора можна в лічені секунди створити точку публічного доступу Wi-Fi. Сумісність це найбільш важливий аспект, який слід враховувати при покупці пристрою, що підтримує стандарт 3G. Щоб забезпечити 100% сумісність для регіонів, в яких вони використовуються, і пристроїв, з якими вони використовуються, компанія TP-LINK зробила всі заходи, щоб гарантувати, що наші маршрутизатори 3G сумісні з усіма постачальниками Інтернет-послуг в тих регіонах, де вони продаються . У нас по всьому світу є робочі групи, які постійно проводять тестування в нових регіонах і з новими модемами, для того щоб кінцеві користувачі могли бути впевнені в тому, що маршрутизатор буде бездоганно працювати в тих регіонах, де вони живуть і працюють. Відмінною рисою моделі TL-MR3420 є функція автоматичного перемикання 3G / WAN з’єднання, що дозволяє підтримувати постійне підключення до Інтернет. Як показано на малюнку нижче, існує режим з кращим підключенням по 3G і режим з кращим підключенням по WAN, в той час як на пристроях інших підприємств характеризуються наявністю тільки одного типу підключення. Це дозволяє отримати більш широкий діапазон налаштувань, найбільш надійне з’єднання і економію коштів на оплату підключення до постачальника Інтернет-послуг. Маршрутизатор TL-MR3420 підтримує стандарт бездротового зв’язку IEEE 802.11n і з його допомогою можна розгорнути бездротову мережу зі швидкістю передачі даних до 300 Мбіт / с з більш низькими втратами даних при передачі на довгі дистанції і через перепони в невеликому офісі або великій квартирі, навіть в залізобетонному будинку. Більш того, користувачі можуть легко зловити сигнал їх бездротової мережі на більшій відстані, ніж це раніше було можливо з пристроями, що підтримують стандарт 802.11g Для того, щоб захистити Wi-Fi мережі користувачів, шифрування WEP більше не вважається досить надійним. У маршрутизаторі TL-MR3420 використовуються режими шифрування WPA / WPA2 (Personal / Enterprise), розроблені промисловою групою WI-FI Alliance, яка займається проблемами сумісності та безпеки бездротових пристроїв для локальних мереж, для захисту від будь-яких загроз від зловмисників або з Інтернет.
![Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412] Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412]](/content/images/5/390x390l80mc0/32390664710922.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412] Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412]](/content/images/5/311x390l80mc0/77520804668897.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412] Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412]](/content/images/5/284x390l80mc0/11257241227881.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412] Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412]](/content/images/5/343x390l80mc0/89755788844373.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412] Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412]](/content/images/5/455x390l80mc0/56957847737415.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412] Бездротовий маршрутизатор TP-LINK (TL-MR3420) [609412]](/content/images/5/390x390l80mc0/25869417523931.jpg)