|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
|---|---|
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 | 4 |
| M.2 (опис) | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II. 3 x M.II |
| PCI (опис) | без слота PCI |
| PCI-E 16x | 1x PCIe 4.0, 1x PCIe 5.0 |
| PCI-E 16x ver | 1 v П'ять. 1 v Чотири |
| RAID | 1, 5, JBOD, 0, 10 |
| SATA III | 2 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB Type-C. USB 2.0. USB 3.2. USB4 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 2.0 на платі | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (опис) | 1x USB 3.2 Gen 1 Type А |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (опис) | 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 3 |
| USB 4.0 Type-C | 2 |
| Інші коннектори | 1 x 10-1 pin Front System Panel header. 1 x 4-pin AIO Pump header. 1 x 4-pin CPU Fan header. 1 x 4-pin CPU OPT Fan header. 1 x Chassis intrusion header. 1 x Clear CMOS header. 1 x COM port header. 1 x Front panel audio header (F_AUDIO). 1 x Thermal Sensor |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220P |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4. Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудована відеокарта | Так |
| Висота, мм | 305.00 |
| Внутрішні роз'єми | 1 x M.2 22110. 3 x M.2 2280. 2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Відеоінтерфейс | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Додаткове живлення | 2x8pin |
| Зовнішні роз'єми | 1 x BIOS FlashBack Button. 1 x Wi-Fi Module. 2 x USB4 (40Gbps) ports (2 x USB Type-C). 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A. 1 x RJ45. 1 x USB 2.0. 1 x HDMI. 5 x Audio |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C. 1 x USB 3.2 Gen1. 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power. 2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер пам'яті | Двоканальний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA 3 портів | 2 шт. |
| Кількість роз'ємів живлення кулерів | 8 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Мережевий адаптер (LAN) | 2.5 Gigabit |
| Модель | TUF GAMING X870-PLUS WIFI |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наяність Wi-Fi | Так |
| Основні роз'єми живлення | 1x24pin |
| Охолодження VRM | Радіатор |
| Охолодження південого моста | Радіатор |
| Охолодження північного моста | Радіатор |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Так |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 mode). 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode) |
| Сокет | Socket AM5 (AMD) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип M.2 | 2x PCI-E 4.0 x4, 2x PCI-E 5.0 x4 |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Типи відеоінтерфейсу | 1xHDMI, 2xUSB Type-C |
| Форм-фактор | ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Чіпсет | AMD X870 |
| Ширина, мм | 244.00 |
Новий відгук або коментар
Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI)
Немає в наявності
Код товару: 302920
14 409 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Материнська плата ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI об'єднує всі ключові елементи новітніх процесорів AMD Ryzen™ з ігровими можливостями та перевіреною надійністю. Завдяки компонентам військового класу, покращеній системі живлення та комплексній системі охолодження, ця материнська плата забезпечує стабільну продуктивність для тривалих ігрових сесій. Материнські плати TUF GAMING проходять суворі випробування на витривалість, щоб гарантувати їх здатність працювати в умовах, де інші можуть зазнати невдачі. Ця платформа забезпечує потужність і підключення, необхідні для просунутих застосунків штучного інтелекту для ПК.
Повне AI-рішення
ASUS AI Solutions — включаючи AI Overclocking, AI Cooling II для контролю температури та AI Networking II для оптимізації пропускної здатності в реальному часі — пропонують розумний розгін, ефективне охолодження та нові рівні надшвидкого підключення.
DYNAMIC OC SWITCHER
Dynamic OC Switcher максимізує продуктивність процесора, дозволяючи вам встановлювати пороги струму і температури для автоматичного перемикання між ручним розгоном для багатопотокових завдань і Precision Boost Overdrive для однопотокових завдань. Остання версія Overclocking Load Guard має покращений механізм захисту від миттєвого перевантаження струмом, щоб уникнути збоїв системи під час розгону.
CORE FLEX
Core Flex дозволяє вам просувати межі продуктивності далі, ніж будь-коли, надаючи можливість контролювати живлення та температурні параметри новими креативними способами. Ви можете встановити контрольні точки для поступового зниження частоти ядра процесора при збільшенні температури або струму. Але система дуже адаптивна і підтримує кілька функцій, які користувачі можуть контролювати самостійно, змінюючи обмеження потужності, струму та температури, щоб підлаштувати продуктивність процесора під свої потреби.
Живлення
Стабільне живлення є важливим для максимальної продуктивності процесорів AMD. Материнська плата розроблена для задоволення потреб процесорів з високою кількістю ядер. Вона оснащена 16(80A) + 2(80A) + 1(80A) ступенями живлення, які інтегрують MOSFET високої та низької сторони, а також драйвери в компоненти, що розраховані на 80A кожен. Ця конфігурація забезпечує оптимальне подання живлення, ефективність, стабільність і продуктивність як для поточних, так і для майбутніх процесорів AMD.
Розгін продуктивності DRAM
Комплексні опції налаштування пам'яті є основою материнських плат TUF GAMING. З цією материнською платою ви можете розкрити весь потенціал ваших модулів DDR5*, незалежно від того, чи це набір із надзвичайною швидкістю, чи початковий набір, який був би інакше заблокований.
Підтримка M.2 PCIe 5.0
Ця материнська плата також має два слоти PCIe 5.0 M.2 для насолоди найшвидшою передачею даних до 128 Гбіт/с*, і всі M.2 слоти підтримують конфігурації NVMe RAID, щоб скористатися перевагами найсучасніших швидкостей.
Збирайте з впевненістю
TUF GAMING Alliance — це співпраця між ASUS та надійними брендами компонентів для ПК, яка гарантує сумісність широкого спектру деталей, таких як корпуси для ПК, блоки живлення, системи охолодження процесорів, комплекти пам'яті тощо. Завдяки новим партнерствам та доданню нових компонентів, TUF GAMING Alliance продовжить своє зміцнення.
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI об'єднує всі ключові елементи новітніх процесорів AMD Ryzen™ з ігровими можливостями та перевіреною надійністю. Завдяки компонентам військового класу, покращеній системі живлення та комплексній системі охолодження, ця материнська плата забезпечує стабільну продуктивність для тривалих ігрових сесій. Материнські плати TUF GAMING проходять суворі випробування на витривалість, щоб гарантувати їх здатність працювати в умовах, де інші можуть зазнати невдачі. Ця платформа забезпечує потужність і підключення, необхідні для просунутих застосунків штучного інтелекту для ПК.
Повне AI-рішення
ASUS AI Solutions — включаючи AI Overclocking, AI Cooling II для контролю температури та AI Networking II для оптимізації пропускної здатності в реальному часі — пропонують розумний розгін, ефективне охолодження та нові рівні надшвидкого підключення.
DYNAMIC OC SWITCHER
Dynamic OC Switcher максимізує продуктивність процесора, дозволяючи вам встановлювати пороги струму і температури для автоматичного перемикання між ручним розгоном для багатопотокових завдань і Precision Boost Overdrive для однопотокових завдань. Остання версія Overclocking Load Guard має покращений механізм захисту від миттєвого перевантаження струмом, щоб уникнути збоїв системи під час розгону.
CORE FLEX
Core Flex дозволяє вам просувати межі продуктивності далі, ніж будь-коли, надаючи можливість контролювати живлення та температурні параметри новими креативними способами. Ви можете встановити контрольні точки для поступового зниження частоти ядра процесора при збільшенні температури або струму. Але система дуже адаптивна і підтримує кілька функцій, які користувачі можуть контролювати самостійно, змінюючи обмеження потужності, струму та температури, щоб підлаштувати продуктивність процесора під свої потреби.
Живлення
Стабільне живлення є важливим для максимальної продуктивності процесорів AMD. Материнська плата розроблена для задоволення потреб процесорів з високою кількістю ядер. Вона оснащена 16(80A) + 2(80A) + 1(80A) ступенями живлення, які інтегрують MOSFET високої та низької сторони, а також драйвери в компоненти, що розраховані на 80A кожен. Ця конфігурація забезпечує оптимальне подання живлення, ефективність, стабільність і продуктивність як для поточних, так і для майбутніх процесорів AMD.
Розгін продуктивності DRAM
Комплексні опції налаштування пам'яті є основою материнських плат TUF GAMING. З цією материнською платою ви можете розкрити весь потенціал ваших модулів DDR5*, незалежно від того, чи це набір із надзвичайною швидкістю, чи початковий набір, який був би інакше заблокований.
Підтримка M.2 PCIe 5.0
Ця материнська плата також має два слоти PCIe 5.0 M.2 для насолоди найшвидшою передачею даних до 128 Гбіт/с*, і всі M.2 слоти підтримують конфігурації NVMe RAID, щоб скористатися перевагами найсучасніших швидкостей.
Збирайте з впевненістю
TUF GAMING Alliance — це співпраця між ASUS та надійними брендами компонентів для ПК, яка гарантує сумісність широкого спектру деталей, таких як корпуси для ПК, блоки живлення, системи охолодження процесорів, комплекти пам'яті тощо. Завдяки новим партнерствам та доданню нових компонентів, TUF GAMING Alliance продовжить своє зміцнення.
![Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920] Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920]](/content/images/50/390x390l80mc0/80886706981591.jpg)
![Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920] Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920]](/content/images/50/390x390l80mc0/73007124100273.jpg)
![Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920] Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920]](/content/images/50/390x390l80mc0/88105512891996.jpg)
![Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920] Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920]](/content/images/50/390x390l80mc0/40960327372665.jpg)
![Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920] Материнська плата ASUS (TUF GAMING X870-PLUS WIFI) [302920]](/content/images/50/390x390l80mc0/12110700287031.jpg)