|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | 1 х DisplayPort 1.4. 1 х HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 3.23 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Cable Lock Slot, Security Lock |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Технології | BFR Free, PVC Free, Технологія Eye Comfort |
| Вологість під час експлуатації | 5мс |
| Габарити | 612 × 356 × 52 |
| Глибина кольору | 8. 16.7 |
| Колірний обхват | 72.00 |
| Комплектація | Монітор із підставкою, Кабель живлення, Кабель HDMI, Інструкція |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність вбудованних колонок | 2x2 Вт |
| Споживана потужність | 21.50 |
| Входи | 1 x DisplayPort, 1 х HDMI |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.92 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 612.38 x 356.79 x 51.8 мм |
| Розміри з підставкою | 612.38 x 408.30 x 211.59 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21.5 Вт |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Для програміста. Широкоформатний. Для дому та офісу |
Новий відгук або коментар
Монітор Dell E2726DS (210-BTQB)
Немає в наявності
Код товару: 1000564
9 931 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор DELL E2726DS із діагоналлю 27 дюймів оснащений IPS-панеллю з роздільною здатністю QHD (2560×1440) та частотою оновлення 100 Гц. Щільність 109 PPI формує чітке зображення для роботи з текстом, таблицями та графікою. Ергономічна підставка підтримує регулювання висоти, нахилу, повороту та обертання екрана. Вбудовані динаміки та інтерфейси HDMI і DisplayPort забезпечують базову мультимедійну функціональність і сумісність із різними системами.
![Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564] Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564]](/content/images/28/390x390l80mc0/80658847067177.jpg)
![Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564] Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564]](/content/images/28/390x390l80mc0/26517607993486.jpg)
![Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564] Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564]](/content/images/28/390x390l80mc0/22528099751104.jpg)
![Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564] Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564]](/content/images/28/390x390l80mc0/73422913069612.jpg)
![Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564] Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564]](/content/images/28/390x390l80mc0/52092039672165.jpg)
![Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564] Монітор Dell E2726DS (210-BTQB) [1000564]](/content/images/28/390x390l80mc0/51109527704221.jpg)