|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага без упаковки, кг | 2.8 кг |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Розміри з підставкою | 557х401х195 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Вага | 2.8 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 557х401х195 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF)
Немає в наявності
Код товару: 613105
3 036 грн
3 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/56972857013204.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/79725128606838.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/35278514973882.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/37306570247023.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/16221474683991.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/91621576241942.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/70631414592537.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/22982238107407.jpg)
![Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105] Монітор Prologix 24.5" IPS Black 100Hz (P2525HF) [613105]](/content/images/15/390x390l80mc0/77696204780742.jpg)