|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х HDMI. 1 х VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага без упаковки, кг | 3.4 кг |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Розміри з підставкою | 617х465х180 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 48 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Вага | 3.4 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 617х465х180 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV)
Немає в наявності
Код товару: 617047
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/66023396281388.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/64878428527699.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/99512474743827.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/44281391731091.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/28685338294313.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/25818772815094.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/55453913410927.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/58630963614164.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047] Монітор Prologix 27" IPS Black 120Hz (P2725HV) [617047]](/content/images/36/390x390l80mc0/82693274373159.jpg)