|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Портативний монітор |
| Модель | VA1650 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 50 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 7.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага без упаковки | 0.70 |
| Вага в упаковці | 2 |
| Висота упаковки | 290.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Клас енергоефективності | E |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery, Чохол у комплекті |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Ширина упаковки | 416.00 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2255991/fiches?language=EN |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 7 |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 1 Вт |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC), 45% NTSC, 64% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вбудовані колонки (опис) | так |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 7 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free. Low Blue Light |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Час реакції матриці | 7мс |
Новий відгук або коментар
Монітор VIEWSONIC (VA1650)
Немає в наявності
Код товару: 305059
4 737 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ViewSonic VA1650 — це легкий і портативний 16-дюймовий Full HD монітор із підтримкою USB-C для передачі зображення та живлення. Він створений для продуктивної роботи в дорозі: розширюйте екран смартфона, планшета чи ноутбука де завгодно й будь-коли. У комплекті передбачено захисний чохол, який забезпечує зручне та безпечне перенесення пристрою — під час подорожей, відпочинку на природі чи просто переміщення між кімнатами.
Працюйте продуктивно будь-де
Розширений робочий простір із підключенням до ноутбука, планшета або смартфона дає змогу ефективно multitask-ити та брати участь у зустрічах, незалежно від вашого місцезнаходження.
Зручний для перенесення
Тонкий і надлегкий корпус робить цей монітор ідеальним супутником у подорожах — він не займає багато місця і не обтяжує.
Гнучкі можливості підключення
Під’єднуйтесь до різних мультимедійних пристроїв за допомогою USB-C або HDMI без жодних складнощів.
Оберіть комфортний кут огляду
Вбудована відкидна підставка з надійним шарніром дає змогу налаштувати нахил екрана до 45°, забезпечуючи зручний перегляд.
Працює з різними платформами
Монітор легко підключається до ноутбуків, планшетів і смартфонів, підтримуючи Windows, macOS, ChromeOS, Android, iOS та iPadOS.
Турбота про ваш зір
Технологія ViewSonic Eye ProTech зменшує навантаження на очі: Flicker-Free усуває мерехтіння, а фільтр синього світла мінімізує шкідливе випромінювання під час тривалої роботи.
Працюйте продуктивно будь-де
Розширений робочий простір із підключенням до ноутбука, планшета або смартфона дає змогу ефективно multitask-ити та брати участь у зустрічах, незалежно від вашого місцезнаходження.
Зручний для перенесення
Тонкий і надлегкий корпус робить цей монітор ідеальним супутником у подорожах — він не займає багато місця і не обтяжує.
Гнучкі можливості підключення
Під’єднуйтесь до різних мультимедійних пристроїв за допомогою USB-C або HDMI без жодних складнощів.
Оберіть комфортний кут огляду
Вбудована відкидна підставка з надійним шарніром дає змогу налаштувати нахил екрана до 45°, забезпечуючи зручний перегляд.
Працює з різними платформами
Монітор легко підключається до ноутбуків, планшетів і смартфонів, підтримуючи Windows, macOS, ChromeOS, Android, iOS та iPadOS.
Турбота про ваш зір
Технологія ViewSonic Eye ProTech зменшує навантаження на очі: Flicker-Free усуває мерехтіння, а фільтр синього світла мінімізує шкідливе випромінювання під час тривалої роботи.
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/64433313897842.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/17737787566100.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/13129036681919.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/89286766678359.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/78423421913620.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/86314530483651.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/19709034489057.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/46839287535098.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/57280499959676.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/28228783763930.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/22329177205969.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/50909329247621.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/20005047179664.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/93304375630236.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/96270454551309.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/83232127764884.jpg)
![Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059] Монітор VIEWSONIC (VA1650) [305059]](/content/images/3/390x390l80mc0/40018866391067.jpg)