|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| SATA 3.0 | Так |
|---|---|
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вага | 85 г |
| Вага без упаковки, кг | 0.08 |
| Вага в упаковці, кг | 0.09 |
| Висота | 7 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 1.7 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 0.5 Вт |
| Кількість байт на сектор | 512 |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Обсяг буферної пам'яті, МБ | 128.00 |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 100.35 х 69.85 х 7 мм |
| Середній час доступу, читання | 12 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Серія/родина жорстких дисків | Barracuda |
| Тип | HDD |
| Товщина диска | 7 мм |
| Ударостійкість | в робочому стані: 400 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 5400 |
| Швидкість передачі даних | 140 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM048)
Немає в наявності
Код товару: 607987
4 655 грн
4 840 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Системи зберігання даних для ноутбуків і мобільних пристроїв Оцініть найвищу ємність і мінімальну товщину 2,5-дюймового жорсткого диска. Вибирайте накопичувачі для найрізноманітніших програм і даних. Завдяки компактному розміру (товщина 7 мм) модернізація системи не становить труднощів. Технологія багаторівневого кешування Всі жорсткі диски сімейства BarraCuda використовують технологію багаторівневого кешування (MTC). Технологія MTC піднімає ПК на нові рівні продуктивності і дозволяє набагато швидше завантажувати програми і файли. Завдяки оптимальному використанню флеш-пам"яті NAND, пам"яті DRAM і кешування диски BarraCuda швидше виконують читання і запис за рахунок оптимізації потоку даних. Вражаюча гнучкість Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце по максимуму. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або встановлення ігор. Неперевершена надійність Надійні жорсткі диски BarraCuda повертаються, і надовго. Довга історія успіху: бренду наднадійних жорстких дисків BarraCuda від Seagate вже більше 20 років BarraCuda: бренд з бездоганною статистикою, визнаний клієнтами та провідними галузевими виданнями
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM048) [607987] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM048) [607987]](/content/images/4/232x390l80mc0/60075724009392.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM048) [607987] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM048) [607987]](/content/images/4/241x390l80mc0/62829172063437.jpg)
![Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM048) [607987] Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 128MB (ST1000LM048) [607987]](/content/images/4/390x390l80mc0/56146165525468.jpg)