|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 490 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Електроспоживання | 5 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 3.7 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.5 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 2.5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Серія | BarraCuda |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 190 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004)
Немає в наявності
Код товару: 607993
7 633 грн
8 619 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Місткість жорсткого диска. Швидкість твердотільного накопичувача. Для неперевершеної продуктивності у накопичувачах BarraCuda використовується революційна енергонезалежна пам'ять Intel Optane. Продуктивність та час відгуку на рівні твердотільних накопичувачів Швидкість завантаження системи та програм у два рази вище, ніж у звичайних жорстких дисків. Доступна ціна без компромісів Диски BarraCuda – лідери ринку накопичувачів для настільних та портативних ПК за місткістю. Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце максимум. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або встановлення ігор. Безумовна надійність дисків BarraCuda з більш ніж 20-річною історією бренду, ємні моделі на будь-який бюджет та технологія Multi-Tier Caching Technology забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993]](/content/images/34/390x390l80mc0/37763126828777.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993]](/content/images/34/250x390l80mc0/43299259456532.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993]](/content/images/34/266x390l80mc0/22226415087339.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004) [607993]](/content/images/34/390x390l80mc0/26620256427855.jpg)