|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 570 г |
| Вага без упаковки, кг | 570.00 |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Електроспоживання | 10 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 4.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.7 Вт |
| Комплектація | жорсткий диск |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 6 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Рівень шуму в режимі очікування | 23 дБ |
| Рівень шуму при читанні | 27 дБ |
| Серія | Purple |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Ударостійкість при зберіганні | 250 G |
| Ударостійкість при роботі | 30 G |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Функції / можливості | Підтримка до 64 відеокамер |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 175 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD64PURZ)
Немає в наявності
Код товару: 608017
13 968 грн
15 266 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Диски WD Purple спеціально розроблені для цілодобової експлуатації в системах безпеки високої чіткості. При робочому навантаженні до 180 ТБ/рік і підтримці до 64 камер накопичувачі WD Purple є оптимальним вибором для систем спостереження.
У накопичувачах WD Purple також реалізована унікальна технологія WD AllFrame 4K, завдяки якій ви можете упевнено створити систему безпеки, що повністю відповідає потребам вашого бізнесу. Кращі в галузі накопичувачі. Системи відеоспостереження, в яких ви можете бути упевнені.
WD - світовий лідер у виробництві жорстких дисків. Жорсткі диски WD Purple спеціально розроблені для цілодобової роботи при високих температурах в системах цілодобового відеоспостереження, так що вони забезпечують надійне і якісне відтворення відео в найпотрібніший момент. Незалежно від того, чи треба вам захистити життя своїх коханих людей або контролювати своє підприємство, WD Purple забезпечують продуктивність, якої ви можете довіряти. Унікальна технологія WD AllFrame 4K
У усіх жорстких дисках WD Purple використовується технологія AllFrame 4K, яка покращує потокову передачу ATA. Застосування цієї технології дозволяє зменшити втрату кадрів, поліпшити відтворення і збільшити кількість дискових відсіків, підтримуваних мережевим відеореєстратором. Підвищене робоче навантаження
При робочому навантаженні до 180 ТБ/рік - в три рази більше, ніж у настільних дисків - WD Purple спроектований для задоволення унікальних вимог сучасних систем відеоспостереження DVR і NVR. Ніщо не вислизне від уваги
Жорсткі диски WD Purple оптимізовані для підтримки до 64 камер. Завдяки цим можливостям ви при необхідності зможете розширювати і оновлювати свою систему забезпечення безпеки надалі. Сумісність з великою кількістю пристроїв. Зручна інтеграція.
Жорсткі диски WD Purple робляться з урахуванням необхідності забезпечити їх сумісність з іншим обладнанням, так що ви зможете швидко і просто розширювати місткість своєї системи відеоспостереження. Завдяки підтримці великої кількості кращих в галузі корпусів і мікросхем, ви обов"язково знайдете ту конфігурацію цифрового відеореєстратора, яка стане ідеальною для вас. Менше енергоспоживання. Більше ефективність. Мале енергоспоживання абсолютно потрібне для систем відеоспостереження, цілодобово працюючих при високих температурах. Завдяки унікальній технології IntelliSeek диски WD Purple здатні обчислювати оптимальну швидкість підведення голівки. Це забезпечує низьке енергоспоживання і зводить до мінімуму шум і вібрацію.
![Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD64PURZ) [608017] Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD64PURZ) [608017]](/content/images/2/324x390l80mc0/62358625171454.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD64PURZ) [608017] Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD64PURZ) [608017]](/content/images/2/390x390l80mc0/92109200643976.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD64PURZ) [608017] Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD64PURZ) [608017]](/content/images/2/390x390l80mc0/12516460024929.jpg)