платежі
по 262 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність акумулятора навушників | 200 мА·год |
|---|---|
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Вага | 200 г |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth, 3.5mm jack |
| Змінні амбушюри | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Конструкція мікрофону | На корпусі |
| Конструкція навушників | Накладні |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність мікрофона | Так |
| Опір | 32 Ом |
| Опір, Ом | 32.00 |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Профілі | EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Підключення | Бездротове |
| Радіус дії | 10 м |
| Регулятор гучності | Так |
| Роз'єм | mini-jack (3.5 мм), USB Type-C |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип кріплення | На |
| Тип навушників | На |
| Час роботи в режимі відтворення музики | 22 |
| Частотна характеристика | 20 |
| Частотний діапазон мікрофону | 50 |
| Чохол в комплекті | Не |
| Чутливість | 10 |
| Чутливість, дБ | 105.00 |
Багатофункціональні бездротові Bluetooth навушники з мікрофоном Defender FreeMotion B640 забезпечують до 22 годин безперервного прослуховування. Радіус дії навушників становить 10 м – спілкуйтесь по телефону, слухайте інтернет радіо з ноутбука, вільно пересуваючись по кімнаті.
Динаміки діаметром 40 мм відтворюють насичений реалістичний звук. Зручні ергономічні амбушури забезпечують відмінну звукоізоляцію та комфорт при тривалому користуванні навушниками. Гарнітура оснащена вбудованим мікрофоном для якісної передачі звуку.
Вам не доведеться діставати телефон із сумки для того, щоб відповісти на телефонні дзвінки, чи змінити порядок треків - використовуйте для цього клавіші управління на навушниках.
Розсувний механізм оголів’я допоможе відрегулювати довжину дужок та пристосувати навушники Defender FreeMotion B640 до різних розмірів голови, а його м’яка прокладка зменшує тиск на голову.