|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | WVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Операційна система | Linux |
| Вага | 1.94 кг |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 234.9 мм |
| Кардрідер | Так |
| Серія | Dell Pro |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Веб камера | 2 МП |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Характеристики батареї | 3 cell |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU)
Немає в наявності
Код товару: 725171
33 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/33758785809317.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/79317105363539.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/62927114206601.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/62608348193542.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/79774683780853.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/65498241395068.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/61458065888533.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171] Ноутбук Dell Pro 15 Essential (PV15250_RPLU_005_P_UBU) [725171]](/content/images/34/390x390l80mc0/99415658746802.jpg)