|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | Fast Charge 18W. гіроскоп. датчик освітленості |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 8800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi. 4G. Bluetooth |
| Вага, г | 512.00 |
| Висота (мм) | 257.3 |
| Колір задньої панелі | Чорний |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Навігаційна система | A-GPS |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Продуктивні |
| Товщина, мм | 7.50 |
| Ширина, мм | 168.8 |
| Кількість SIM-карт, шт. | 2 |
Новий відгук або коментар
Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324)
Немає в наявності
Код товару: 725384
8 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black — це поєднання високої продуктивності та стильного дизайну, що робить його ідеальним вибором для роботи та розваг. Обладнаний 11-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 1920 x 1200, він пропонує чітке та насичене зображення. Широкі кути огляду дисплею гарантують точність передачі кольорів під будь-яким кутом, що забезпечує максимальний комфорт при перегляді фільмів, серфінгу в Інтернеті або редагуванні документів.
Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з 8 ГБ оперативної пам'яті забезпечує блискавичну обробку даних та дозволяє працювати в режимі багатозадачності. Завдяки 256 ГБ вбудованої пам'яті ви легко можете зберігати всі ваші файли, фото та додатки, маючи достатньо місця для забезпечення безперебійного функціонування планшета.
Особливої уваги заслуговує підтримка двох SIM-карт і технології 4G LTE, що гарантує стійке підключення до мережі будь-де і будь-коли. Із інтегрованими Wi-Fi і Bluetooth планшет надає широкий спектр можливостей для бездротового підключення до інших пристроїв, що робить його надійним рішенням для завдань у мережі.
Не менш важливий аспект — це якість камер. Основна камера на 13 Мп і фронтальна на 5 Мп дозволяють легко створювати високоякісні фото та відео, що чудово підходять для соціальних мереж або запису важливих моментів.
Навігація ще ніколи не була настільки зручною завдяки системам BDS, ГЛОНАСС, GPS, A-GPS і Galileo. Вони допоможуть вам швидко і точно знаходити шлях у будь-якій точці світу, роблячи планшет незамінним помічником у подорожах.
Важливою перевагою Doogee Tab E3 є його автономність. Батарея ємністю 8800 mAh дозволяє вам працювати і насолоджуватися контентом без частих заряджань, а коли потрібна підзарядка, функція Fast Charge 18W забезпечить швидке поповнення енергії.
Планшет працює на базі сучасної операційної системи Android 15, яка надає користувачам покращені функції конфіденційності, інноваційні інструменти та стабільність у роботі з різноманітними додатками. Сучасний датчик освітленості і вбудований гіроскоп додають зручності у користуванні й надають додаткові можливості для тих, хто шукає досконалий баланс між функціональністю та продуктивністю.
Doogee Tab E3 — це надійний та стильний помічник, що поєднує в собі всі чинники, необхідні для досягнення ваших цілей, і стане незамінним супутником у повсякденному житті.
Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з 8 ГБ оперативної пам'яті забезпечує блискавичну обробку даних та дозволяє працювати в режимі багатозадачності. Завдяки 256 ГБ вбудованої пам'яті ви легко можете зберігати всі ваші файли, фото та додатки, маючи достатньо місця для забезпечення безперебійного функціонування планшета.
Особливої уваги заслуговує підтримка двох SIM-карт і технології 4G LTE, що гарантує стійке підключення до мережі будь-де і будь-коли. Із інтегрованими Wi-Fi і Bluetooth планшет надає широкий спектр можливостей для бездротового підключення до інших пристроїв, що робить його надійним рішенням для завдань у мережі.
Не менш важливий аспект — це якість камер. Основна камера на 13 Мп і фронтальна на 5 Мп дозволяють легко створювати високоякісні фото та відео, що чудово підходять для соціальних мереж або запису важливих моментів.
Навігація ще ніколи не була настільки зручною завдяки системам BDS, ГЛОНАСС, GPS, A-GPS і Galileo. Вони допоможуть вам швидко і точно знаходити шлях у будь-якій точці світу, роблячи планшет незамінним помічником у подорожах.
Важливою перевагою Doogee Tab E3 є його автономність. Батарея ємністю 8800 mAh дозволяє вам працювати і насолоджуватися контентом без частих заряджань, а коли потрібна підзарядка, функція Fast Charge 18W забезпечить швидке поповнення енергії.
Планшет працює на базі сучасної операційної системи Android 15, яка надає користувачам покращені функції конфіденційності, інноваційні інструменти та стабільність у роботі з різноманітними додатками. Сучасний датчик освітленості і вбудований гіроскоп додають зручності у користуванні й надають додаткові можливості для тих, хто шукає досконалий баланс між функціональністю та продуктивністю.
Doogee Tab E3 — це надійний та стильний помічник, що поєднує в собі всі чинники, необхідні для досягнення ваших цілей, і стане незамінним супутником у повсякденному житті.
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/60528619817151.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/93279840885060.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/45794079636229.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/17010467401626.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/84757004700701.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/65670454353426.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/47237964989802.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/14279078033589.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/79399354066126.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/43590932277997.jpg)
![Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384] Планшет Doogee Tab E3 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264324) [725384]](/content/images/5/390x390l80mc0/86684898932227.jpg)