|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 519 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Розміри | 254.6 x 166 x 7.4 мм |
| Серія/родина планшета | Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 9000 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU)
Немає в наявності
Код товару: 609991
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Неперевершений рівень розваг У центрі уваги в планшеті Xiaomi Redmi Pad 2 4G знаходиться кристально чистий 11-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2,5К для забезпечення фантастичного досвіду використання та максимально реалістичної передачі візуальної складової. Висока щільність пікселів гарантує деталізацію кожного кадру, начебто пожвавлюючи екш-сцени з улюблених фільмів. Всі моменти в процесі використання посилюються, дивишся ти шоу, читаєш книгу або моніториш соцмережі. Адаптивна частота оновлення кадрів у 90 Гц забезпечує плавне прокручування та комфорт взаємодії з екраном. Знижений рівень диммінгу та сертифікація дисплея дозволяють максимально знизити зорову стомлюваність. Використовуй на ходу Шукаєш безперебійний доступ до різноманітних розваг? Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G підтримує можливість встановлення двох сім-карт для безперебійних дзвінків, обміну даними та повідомленнями. Дивись серіали в дорозі, грай у поїздках та насолоджуйся спілкуванням у будь-який час та в будь-якому місці. Для покращення аудіовізуальних вражень девайс обладнаний системою з 4 динаміків, що створюють об'ємне та яскраве звучання. Зроби крок уперед у комфорті використання Девайс працює на базі Xiaomi HyperOS 2. Користувачеві пропонується опрацьований на базі ІІ інтерфейс, який одночасно покращує продуктивність та розваги. Відбувається синхронізація викликів, мережі та загального буфера обміну для моментального та стабільного коннекту до девайсів. Ти можеш приймати дзвінки на смартфон за допомогою планшета або легко копіювати-вставляти контент між гаджетами, отримуючи безшовний та плавний робочий процес щодня. Вражаюча ємність акумулятора на 9000 мА год пропонує користувачеві до 19 годин безперебійної роботи на одному заряді. Продуктивність на максимум Медіапристрій працює на базі Mediatek Helio G100 Ultra, щоб гарантувати плавну підвищену продуктивність: легко перемикайся між програмами, потоковою передачею контенту, переглядом медіа, геймінгом. Оптимальний девайс як виконання робочих завдань, так розваг. Збільшений обсяг ОЗУ дає можливість запускати десятки програм одночасно, а у великому сховищі точно помістяться всі потрібні архіви. Відкрий горизонти своєї креативності Використовуй Redmi Smart Pen, який має високий рівень чутливості до натискань та частоту дискретизації 240 Гц за мінімального рівня затримки реакції на дії користувача. Компактний та легкий стілус зручно лежить у долоні та нічим не відрізняється від ручки під час листа на папері. Він легко запускається з режиму сну та завжди готовий до роботи. Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G обладнаний системою камер: основний сенсор з роздільною здатністю 8 Мп та фронтальна камера на 5 Мп. Фотографуй важливі моменти навколо, документи чи робочі проекти, не відволікаючись від використання девайсу.
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/293x390l80mc0/21610395925855.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/244x390l80mc0/46068379815308.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/244x390l80mc0/59425059526221.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/870x218l80mc0/98653506301339.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/244x390l80mc0/66261128690006.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/244x390l80mc0/61015572182099.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/98x390l80mc0/35057021933473.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/98x390l80mc0/38497445101856.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/870x218l80mc0/47891805097546.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/390x390l80mc0/15774582261046.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/390x390l80mc0/61290421751162.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/390x390l80mc0/88244651366740.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/689x390l80mc0/75359460788267.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/610x390l80mc0/29514588638948.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/594x390l80mc0/89295978797230.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/870x361l80mc0/68492050584038.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU5660EU) [609991]](/content/images/38/563x390l80mc0/85582657009907.jpg)