платежі
по 306 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth 5.4; FM; TF; TWS |
| Вага | 375 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Модель | BS64 Rocker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 85 × 85 × 190 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 2 – 3 год |
| Час роботи | 3 год |
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray — унікальний пристрій, що поєднує якісне звучання з атмосферним магнітним світильником. Модель виділяється своєю оригінальною реалізацією та насиченим, деталізованим звуком, який забезпечується динаміком діаметром 45 мм з потужністю 5 Вт.
Надійно зібраний корпус аксесуара виконаний у формі циліндра, виготовлений із міцного пластику, його прозора зовнішня оболонка захищає внутрішній освітлювальний елемент та надає можливість огляду на всі 360°. Динамік розташований в посиленому торці колонки, біля основи знаходяться кнопки управління.
Колонка HOCO BS64 Rocker оснащена модулем Bluetooth 5.4, мікрофоном та FM-приймачем. Вбудований акумулятор ємністю 1200 mAh дозволяє їй працювати протягом 3 годин.
Яскраве LED-підсвічування може працювати в 3 різних режимах яскравості. Пристрій комплектується кабелем для заряджання та інструкцією.
Портативна акустика HOCO BS64 Rocker підтримує бездротове з'єднання Bluetooth 5.4 у радіусі десяти метрів. Також є режими відтворення аудіо з TF-картки пам'яті. Не забуваємо і про функцію FM-радіо, якою можна скористатися, якщо є достатня потужність радіосигналу.