платежі
по 231 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth 5.2; FM; TF-карта; USB флешка; AUX; TWS |
| Вага | 272 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Blue |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель | HC22 |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 95 × 95 × 45 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 2 год |
| Час роботи | 4 год |
платежі
по 231 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
HOCO HC22 Auspicious sports BT speaker Blue — компактна портативна колонка, яка ідеально підходить для занять спортом та подорожей. Стильна форма, маленькі габарити та акуратний ремінець дозволяють брати її з собою та використовувати за будь-якої можливості. Зручна та ергономічна конструкція пристрою дозволяє покласти стовпчик у сумку, кишеню або повісити на карабін.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Колонка сумісна з багатьма пристроями та підтримує різні типи підключення: Bluetooth, FM, картку TF, U-диск. Бездротовий зв'язок за технологією Bluetooth 5.2 забезпечує якісну передачу музичного сигналу.
ДО 4 ГОДИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Пристрій працює від акумулятора, якого вистачає до 4 годин без підзарядки. Відновлення заряду триває дві години, і ви можете насолоджуватися улюбленими треками в чистому та якісному звучанні.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Виріб виглядає стильно та сучасно, тому підійде кожному активному користувачеві. HOCO HC22 Auspicious — чудовий вибір для занять бігом, фітнесом або активним відпочинком. З легкістю поєднуйте заняття спортом із улюбленими треками.