платежі
по 325 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність батареї | 10000 мА/г |
|---|---|
| Ємність батареї, мАг | 10000 |
| Індикатор | Так |
| Індикація заряду | Світлодіодна (LED) |
| Вихідна напруга (МАХ) | USB-C 5V/2A USB-C 5V/2A USB-A 5V/2.1A |
| Вхідна напруга | USB-C 5V/2A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Заряджається від | USB |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз'єм виходу | 1 x USB, 2 x USB Type-C |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Розміри, мм | 145.5 х 69 х 16.5 мм |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/2 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/2.1 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Ні |
| Сонячна панель | Ні |
| Вага | 215 г |
| Вага, г | 215 |