|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси | Bluetooth, NFC, Mini Jack 3.5 мм, AV |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2х10 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 1.016-5.08 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.25:1 |
| Колір | Чорний |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 20 000:1 |
| Підтримка 3D | Так |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 15:9 |
| Яскравість | 800 лм |
| Розміри | 29 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 2 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi + NFC |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 140 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Операційна система | Android |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S)
Немає в наявності
Код товару: 610231
23 457 грн
26 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Проектор для дому Yaber K2S — це ваш персональний кінотеатр, ігровий та музичний центр в одному пристрої. Завдяки яскравості 800 ANSI люменів зображення залишається чітким, а кольори насиченими. Ви навіть не помічатимете зміну світла й темряви, адже зображення стабільно якісне та яскраве. Проекція від 40 до 200 дюймів дозволяє створювати екран будь-якого розміру, що ідеально підходить під різні кімнати та потреби. Вбудовані динаміки JBL з підтримкою Dolby Audio перетворюють кожен перегляд на справжню кінопрем’єру й дарують глибокий та об’ємний звук без необхідності в додаткових колонках чи навушниках. Android TV надає доступ до понад 7000 додатків, що відкривають більше можливостей для розваг, а вбудований ТВ-ключ дозволяє насолоджуватися контентом без зайвих підключень чи додаткових пристроїв. Налаштування проектору стали ще простішими завдяки автоматичному коригуванню перспективи та автофокусуванню — незалежно від того, в якому положенні ви поставите Yaber K2S, зображення завжди буде ідеальним. Зображення, яке не залежать від часу доби Проектор Yaber K2S пропонує вам зображення, яке не втрачає своєї виразності за будь-яких умов. Завдяки 800 ANSI люменів, навіть при яскравому денному світлі, кольори залишаються насиченими, а деталі — чіткими. Незалежно від того, чи дивитесь ви фільм у темній кімнаті зі закритими шторами, чи проводите презентацію при денному світлі, зображення завжди буде контрастним і насиченим. Кожен кадр виглядає реалістично, а баланс між тінями та світлими ділянками створює чудовий динамічний діапазон та незабутні враження від перегляду. Чітке зображення з плавними переходами Якість зображення — це не лише показних роздільної здатності, а справжнє занурення у деталізований світ. Проектор Yaber K2S підтримує Full HD 1080p та неймовірні 4K, що увиразнюють кожну деталь на екрані з ідеальною точністю. Частота оновлення 60 Гц дозволяє насолоджуватись плавними рухами без жодних ривків чи яскраво видимих переходів. Це ідеальний вибір для кіноманів, фанатів спортивних трансляцій і геймерів, де кожен кадр виглядає так, ніби події розгортаються прямо перед вами. Швидке підключення без зусиль і затримок Проектор Yaber K2S — це новий рівень зручності у підключенні. Завдяки Bluetooth 5.0 ви можете без жодних затримок під’єднати бездротові колонки, навушники чи геймпади, гарантуючи стабільність і високу якість звуку. А підтримка NFC дозволяє миттєво передавати зображення чи звук з вашого смартфона на проектор — просто піднесіть пристрій і все готово! Ніяких складних налаштувань або заплутаних меню. З Yaber K2S ви отримуєте технологію, яка працює бездоганно й дозволяє вам повністю зосередитись на улюбленому контенті. Ідеальна геометрія зображення без зусиль З Yaber K2S встановлення проектора стає ще простішим, навіть якщо ви маєте дизайнерський ремонт і потрібно розташувати пристрій в нестандартному місці. Завдяки автоматичній корекції перспективи та фокусуванню пристрій забезпечує ідеальну чіткість зображення без додаткових налаштувань. Проектуйте фільми на стелю, на нерівну поверхню чи на екран — система миттєво скоректує викривлення та забезпечить чітке та рівне зображення. Насичене звучання для повного занурення Проектор Yaber K2S — це не лише чудове зображення, але й звук, що переносить вас у фантазійний світ. Завдяки підтримці технології Dolby та подвійним динамікам JBL, Yaber K2S дарує вам звук 360°, який огортає все навколо. З кожним кадром ви чуєте насичені баси, яскраві високі ноти й чіткі діалоги, що створюють ефект присутності. Усе це без необхідності в додаткових колонках: просто увімкніть проектор, і звук заповнить приміщення. Слухайте, дивіться та відчувайте себе частиною кожної сцени. Створюйте кінематографічну атмосферу вдома вже сьогодні з Yaber K2S — замовляйте зараз!
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/390x390l80mc0/24045733902703.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/390x390l80mc0/99699038903686.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/390x390l80mc0/74145698089025.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/390x390l80mc0/53061917387925.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/390x390l80mc0/95943359351963.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/390x390l80mc0/34087393220651.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/832x390l80mc0/38576327378868.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/520x390l80mc0/63528336549509.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/520x390l80mc0/51841411417125.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/831x390l80mc0/75390280122961.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/520x390l80mc0/96881280806548.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/520x390l80mc0/73686077743028.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/832x390l80mc0/93451584240356.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/520x390l80mc0/23857152552154.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/870x385l80mc0/40707625177100.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/520x390l80mc0/52881436723682.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/832x390l80mc0/27474336893776.jpg)
![Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231] Проектор Yaber K2S (Yaber-K2S) [610231]](/content/images/21/520x390l80mc0/51453123596143.jpg)