|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Ні |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 3 |
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.12 |
| Вага упаковки, кг | 0.12 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Висота упаковки, см | 7.00 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 05.11.2020 |
| Кеш-пам'ять | 32MB |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Модель | 5800X |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 8 х 64 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 4 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 32 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 105 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 105.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | Ryzen 7 |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 7 |
| Тактова частота, ГГц | 3,8 - 4,7 |
| Технології | AMD StoreMI Technology, AMD Zen 3 Core Architecture, AMD Ryzen Master Utility, AMD Ryzen VR-Ready Premium |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | BOX без кулера |
| Частота процесора в режимі Turbo | 4700.00 |
| Частота процесора, Гц | 3800.00 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
| Ширина упаковки, см | 13.50 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF)
Немає в наявності
Код товару: 607559
7 840 грн
7 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AMD Ryzen 7 5800X 3.8 (4.7) GHz 32MB sAM4 Box (100-100000063WOF) - процесор покоління Ryzen 5000 з 8 ядрами. Чіп розроблений для збірки універсальної системи з можливістю оверклокинга. Найшвидший виграє Цей кращий процесор для настільних ПК гарантує прекрасну продуктивність в іграх. Технологія AMD StoreMI Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
![Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559] Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559]](/content/images/9/390x390l80mc0/50992487389629.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559] Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559]](/content/images/9/390x390l80mc0/41874711408684.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559] Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559]](/content/images/9/693x390l80mc0/39041256238319.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559] Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559]](/content/images/9/390x390l80mc0/31151147404529.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559] Процесор AMD Ryzen 7 5800X (3.8GHz 32MB 105W AM4) Box (100-100000063WOF) [607559]](/content/images/9/390x390l80mc0/82089223855721.jpg)