|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 4 |
| Вага без упаковки, кг | 0.04 |
| Вага в упаковці, кг | 0.05 |
| Вага упаковки, кг | 0.05 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Висота упаковки, см | 0.50 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Кеш-пам'ять | 8MB |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ліній PCI-Express | 20 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 5200 МГц |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | 7 8700F |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 8 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 16 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 7 Gen (Zen4) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Підтримка інструкцій | x86 |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen |
| Сокет | AM5 |
| Стандарти пам'яті | PC5-28800 (DDR5-3600 МГц), PC5-41600 (DDR5-5200 МГц) |
| Сімейство процесорів | Ryzen 7 |
| Тактова частота, ГГц | 4,1 - 5,0 |
| Технології | Advanced Vector Extensions 2.0, Streaming SIMD Extensions 4.2, Streaming SIMD Extensions 4.1, Streaming SIMD Extensions 4A, Streaming SIMD Extensions 3, Streaming SIMD Extensions 2, Streaming SIMD Extensions, Advanced Vector Extensions, AMD Precision Boos |
| Техпроцес | 4 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
| Типи модулів пам'яті | DDR5 |
| Частота процесора в режимі Turbo | 5000.00 |
| Частота процесора, Гц | 4100.00 |
| Частота роботи пам'яті | 3600/5200 |
| Ширина упаковки, см | 4.00 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 7 8700F (4.1GHz 16MB 65W AM5) Tray (100-000001590)
Немає в наявності
Код товару: 607618
7 611 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найшвидший виграє Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх. Технологія AMD StoreMI Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR -Ready Premium.
![Процесор AMD Ryzen 7 8700F (4.1GHz 16MB 65W AM5) Tray (100-000001590) [607618] Процесор AMD Ryzen 7 8700F (4.1GHz 16MB 65W AM5) Tray (100-000001590) [607618]](/content/images/30/390x390l80mc0/78457539322734.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 8700F (4.1GHz 16MB 65W AM5) Tray (100-000001590) [607618] Процесор AMD Ryzen 7 8700F (4.1GHz 16MB 65W AM5) Tray (100-000001590) [607618]](/content/images/30/390x390l80mc0/83079165237074.jpg)