|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Матеріал друку | PLA, PETG, Flex, PVA, PC, PP, CPE, PVB та при використанні додаткової розширеної системи фільтрації ABS, ASA, HIPS, PA |
| Особливості | Nextruder, Високопродуктивна турбіна, система охолодження на 360°, Система швидкої заміни форсунок, Підтримка MMU3, Сумісність плат GPIO, 2 датчики нитки розжарення, 5 високоточних термісторів (оригінальні Semitec), Датчик двере, Постачається розібраним |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, Ethernet, NFC-приймач |
| Дисплей | 3,5-дюймовий графічний сенсорний екран |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопел | 0.4 мм |
| Кількість друкуючих головок | 1 |
| Область побудови | 250 x 220 x 270 |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавления (FDM) |
| Типи файлів | 3MF, STL, OBJ, STEP/STP |
| Товщина шару | 0.05 - 0.3 мм |
| Калібрування | Автоматичне |
| Макс. температура друкарської платформи | 120°C |
| Макс. температура сопла | 290°C |
| Потужність, Вт | 240.00 |
| Програмне забезпечення | Prusa Connect, мобільний додаток Prusa, EasyPrint, PrusaSlicer |
| Швидкість друку, мм/сек | 600.00 |
Новий відгук або коментар
Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277)
Немає в наявності
Код товару: 405623
62 015 грн
65 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Друкарка 3D Prusa CORE One+ KIT
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/72950749841280.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/42243558002012.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/85638904289409.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/70196877657940.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/47563547305653.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/584x390l80mc0/33748825051380.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/77285754139832.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/12214534667511.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/14723806410388.jpg)
![Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623] Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit (PR-15277) [405623]](/content/images/3/390x390l80mc0/23379611619227.jpg)