|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GC (збір сміття) | Так |
|---|---|
| IOPS (читання/запис) | 98 000/35 000 |
| NVMe | Ні |
| TBW | 2400 ТБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Апаратне шифрування | Так |
| Вага, г | 45.00 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додатково | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | до 4 Вт. середнє: 2.5 Вт: максимум: 5.0 Вт |
| Зовнішня швидкість запису, МБ/с | 530.00 |
| Зовнішня швидкість читання, МБ/с | 560 Мб/сек |
| Комплектація | Без комплекту |
| Контролер | Samsung MKX |
| Країна виробництва | China |
| Модель | 870 EVO, 4TB, MZ-77E4T0B/EU |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 4 ТБ |
| Призначення | для настільного комп'ютера, для ноутбука |
| Підтримка SMART | Так |
| Підтримка Trim | Так |
| Ресурс | 2400 TBW |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розмір | 100 х 69.85 x 6.8 мм |
| Серія SSD | Samsung 870 EVO |
| Стійкість до ударних навантажень | 1500G / 0,5мс |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип товару | Накопичувач SSD |
| Ударостійкість | Так |
| Флеш-пам'ять NAND | MLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість запису | 530 МБ/сек |
| Швидкість запису, МБ/с | 530.00 |
| Швидкість читання | 560 МБ/сек |
| Швидкість читання, МБ/с | 560.00 |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU)
Немає в наявності
Код товару: 612649
31 434 грн
32 211 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найпопулярніший в світі SSD накопичувач Остання модель самого продаваного в світі SSD накопичувача, нарешті, з"явилася на ринку. Накопичувач 870 EVO створений на основі технології Samsung, яка використовується у виробництві SSD. Він відрізняється більш високою продуктивністю, надійністю і сумісністю, відповідає всім вимогам будь-якого творця контенту, IT професіоналів і звичайних користувачів. Перевага в продуктивності Накопичувач 870 EVO з інтерфейсом SATA забезпечує максимальні швидкості послідовного запису/читання порядку 560/530 МБ/с. Тепер кожен користувач може скористатися SSD накопичувачем з продуктивністю професійного рівня. Інтелектуальна технологія записи Intelligent TurboWrite зі збільшеним об"ємом змінюваного буфера дозволяє підвищити швидкість запису і стабільність високих робочих характеристик. Підвищена сумісність SSD Накопичувач 870 EVO успішно пройшов тести на сумісність з основними host системами і додатками, включаючи чіпсети, материнські плати, NAS і пристрої для запису відео. Як новий представник найбільш продаваних у світі SSD накопичувачів серії 870 EVO, які підтвердили свою універсальність, цей накопичувач сумісний з більшістю систем і задач, виконуваних будь-яким користувачем.
![Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649] Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649]](/content/images/8/390x390l80mc0/17053762870225.jpg)
![Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649] Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649]](/content/images/8/390x390l80mc0/98513809210560.jpg)
![Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649] Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649]](/content/images/8/390x390l80mc0/26754163167227.jpg)
![Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649] Накопичувач SSD 4TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E4T0B/EU) [612649]](/content/images/8/585x390l80mc0/20669260568094.jpg)