платежі
по 352 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Підходить для екранів | 16" |
| Зовнішні розміри, мм | 415 x 35 x 305 мм |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Особливості | знімний плечовий ремінь. регульований плечовий ремінь |
| Тип | Сумка |
| Тип товару | портфель |
| Гарантія | 3 міс. |
| Вага | 0.42 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Додатковий боковий захист | протиударні стінки |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Призначення | класичні |
| Спосіб закриття | блискавка |
платежі
по 352 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги