|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | LED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 50" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Android 10 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | 4K X-Reality PRO |
| Енергоспоживання стандартне | 157.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 200.00 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 4хHDMI, 2хUSB, LAN |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Analog Audio, Digital Audio |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Miracast, Wi-Fi Direct, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Потужність колонок | 2 х 20 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Мультимедіа | Вбудована пам'ять |
| Комплектація | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, підставка на стіл, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1126 x 718 x 267 |
| Габарити без підставки, мм | 1126 x 653 x 70 |
| Вага без підставки, кг | 12.1 |
| Вага з підставкою, кг | 12.3 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 86 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Так |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL)
Немає в наявності
Код товару: 102126
31 555 грн
31 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Sony KD50X75WL - інтелектуальний телевізор відтворює захопливий контент у якості 4K HDR. Навіть для зображення, знятого у форматі 2K, якість буде наближено до 4K із чіткими деталями й мільйонами природних кольорів, які відтворює процесор 4K X1. Чіткий природний звук оживляє фільми та музику, забезпечуючи неймовірні враження.
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/611x390l80mc0/76948236391843.jpg)
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/629x390l80mc0/95335573466809.jpg)
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/474x390l80mc0/31822074023403.jpg)
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/475x390l80mc0/87596789414871.jpg)
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/585x390l80mc0/38433153717105.jpg)
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/540x390l80mc0/80054775736413.jpg)
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/670x390l80mc0/78134247315117.jpg)
![Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126] Телевізор 50" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD50X75WL) [102126]](/content/images/26/85x390l80mc0/52429043794746.jpg)