|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | LED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 55" |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Android 10 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | 4K X-Reality PRO |
| Енергоспоживання стандартне | 202.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 200.00 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове) |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Analog Audio, Digital Audio |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Miracast, Wi-Fi Direct, Bluetooth |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Мультимедіа | Вбудована пам'ять |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1243 x 789 x 334 |
| Габарити без підставки, мм | 1243 x 721 x 71 |
| Вага, кг | 15.60 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X75WL)
Немає в наявності
Код товару: 102119
34 024 грн
34 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Sony KD55X75WL - інтелектуальний телевізор відтворює захопливий контент у якості 4K HDR. Навіть для зображення, знятого у форматі 2K, якість буде наближено до 4K із чіткими деталями й мільйонами природних кольорів, які відтворює процесор 4K X1. Чіткий природний звук оживляє фільми та музику, забезпечуючи неймовірні враження.
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X75WL) [102119] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X75WL) [102119]](/content/images/19/611x390l80mc0/87400281052148.jpg)
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X75WL) [102119] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X75WL) [102119]](/content/images/19/85x390l80mc0/34820242455484.jpg)
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X75WL) [102119] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X75WL) [102119]](/content/images/19/670x390l80mc0/20513921579751.jpg)