|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | LED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 55" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Android 10 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | 4K X-Reality PRO |
| Енергоспоживання стандартне | 213.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 200.00 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Analog Audio, Digital Audio |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Miracast, Wi-Fi Direct, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Потужність колонок | 20 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio, Dolby Atmos |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Мультимедіа | Вбудована пам'ять |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1233 x 785 x 336 |
| Габарити без підставки, мм | 1233 x 713 x 72 |
| Вага, кг | 17.00 |
| Вага без підставки, кг | 15.9 кг |
| Вага з підставкою, кг | 17 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 213 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L)
Немає в наявності
Код товару: 102122
43 301 грн
43 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Sony KD55X80L - інтелектуальний телевізор створено для розваг без зусиль і обмежень. Мільярди природних кольорів, які точно відтворює процесор 4K HDR X1, забезпечують яскраве зображення. Аудіодоріжки у фільмах і музика в добірках мають чистий звук і потужні баси.
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122]](/content/images/22/600x390l80mc0/96291113265016.jpg)
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122]](/content/images/22/481x390l80mc0/32408236674320.jpg)
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122]](/content/images/22/585x390l80mc0/78634623290912.jpg)
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122]](/content/images/22/451x390l80mc0/57583726368478.jpg)
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122]](/content/images/22/677x390l80mc0/14529178123475.jpg)
![Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122] Телевізор 55" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD55X80L) [102122]](/content/images/22/85x390l80mc0/77946644075270.jpg)