|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | QLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 75" |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | Mega Contrast |
| Процесор | Q4 AI Processor |
| Технологія матриці | QLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Tizen OS |
| Графічний процесор | Q4 AI Processor |
| Енергоспоживання стандартне | 146.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Енергоспоживання річне | 225.00 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Технології поліпшення зображення | Picture Upscale; Color Booster Pro; HDR Brightness Optimizer; Motion Xcelerator; Supreme UHD Dimming; Quantum HDR; HDR 10+; Smart Calibration; Filmmaker Mode; Contrast Enhancer |
| Кут огляду | Wide Viewing Angle |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, Cлот розширення (CI Slot) |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 3 |
| HDMI, шт. | 3 |
| USB, шт. | 1 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Технології обробки звуку | OTS Lite; Q-Symphony; Adaptive Sound |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Браузер | Так |
| Підтримка клавіатури і миші | Так |
| Функції управління | Керування зі смартфонів |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | HDR 10+, AirPlay, Web Browser, Supreme UHD Dimming, HGIG Mode, Quantum HDR, Bixby, Motion Xcelerator, Multi View, OTS Lite, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Filmmaker Mode, Auto HDR Remastering, Game Motion Plus, Q-Symphony, Daily+, Storage Sha |
| Напруга мережі живлення | 100-240 В |
| Частота мережі живлення | 50-60 Гц |
| Компонентний | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x400 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1677.5 x 1008.3 x 331.5 |
| Габарити без підставки, мм | 1677.5 x 962.4 x 61.1 |
| Вага, кг | 26.70 |
| Вага без підставки, кг | 25.3 |
| Вага з підставкою, кг | 26.7 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор Samsung (QE75Q7F5AUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 200529
49 677 грн
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор Samsung QE75Q7F5AUXUA