|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | LED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 75" |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Android 10 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | 4K X-Reality PRO |
| Енергоспоживання стандартне | 326.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 200.00 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове) |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Analog Audio, Digital Audio |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Miracast, Wi-Fi Direct, Bluetooth |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Мультимедіа | Вбудована пам'ять |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1686 x 1045 x 415 |
| Габарити без підставки, мм | 1686 x 969 x 72 |
| Вага, кг | 31.70 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL)
Немає в наявності
Код товару: 102123
64 034 грн
73 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Sony KD75X75WL - інтелектуальний телевізор відтворює захопливий контент у якості 4K HDR. Навіть для зображення, знятого у форматі 2K, якість буде наближено до 4K із чіткими деталями й мільйонами природних кольорів, які відтворює процесор 4K X1. Чіткий природний звук оживляє фільми та музику, забезпечуючи неймовірні враження.
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/611x390l80mc0/76190813971499.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/475x390l80mc0/13709994246001.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/585x390l80mc0/79923137350145.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/670x390l80mc0/23386448713395.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/611x390l80mc0/71895940311719.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/585x390l80mc0/89377675853221.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/615x390l80mc0/12368793849634.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/85x390l80mc0/91962844399255.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/608x390l80mc0/30865231456308.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/629x390l80mc0/47937994499217.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/474x390l80mc0/59848100775895.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/620x390l80mc0/93737379638551.jpg)
![Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123] Телевізор 75" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (KD75X75WL) [102123]](/content/images/23/540x390l80mc0/97566727814530.jpg)