платежі
по 410 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність батареї | 10000 мА/г |
|---|---|
| Індикатор | Так |
| Вихідний струм | 1.5 A. 1.67 A. 2 A. 2.22 A. 3 A. 4.5 A |
| Вихідний струм, А | 3.00 |
| Вихідні інтерфейси | USB. USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V. 9 V. 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідні інтерфейси | microUSB. USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | USB |
| Захист | захист від короткого замикання. захист від перевантаження по струму. надлишкової напруги на вході. неправильного використання роз'ємів |
| Колір | Білий |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Power Delivery. цифровий дисплей. Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета. для смарт-годинників. для телефона |
| Розміри, мм | 140.2 х 68.2 х 16.3 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Час зарядки | 3 - 5 год |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Ні |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
| Вага | 224 г |