платежі
по 250 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність батареї | 8000 mAh |
|---|---|
| Ємність батареї, мАг | 8000 |
| Індикатор | Так |
| Вихідний струм | 1 A. 1.5 A. 2.1 A |
| Вихідні інтерфейси | 3xUSB |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | мережа, USB |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | China |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | EMP106WE - 8000 mAh White-Gre |
| Напруга, Вольт | 5.00 |
| Особливості | Світлодіодна індикація, Вбудований ліхтарик |
| Параметри заряду | 5В, 1А |
| Призначення | для планшета. для телефона |
| Підходить для зарядки | Планшети, Смартфони |
| Розміри, мм | 141х24х60 |
| Сила струму, Ампер | 1.0, 1.5, 2.0 |
| Технологія батареї | Li-Ion |
| Технологія зарядки | літій-іонна (Li-Ion) |
| Тип | Універсальна мобільна батарея |
| Вихід USB (1) | 1 А |
| Вихід USB (2) | 1.5 А |
| Вихід USB (3) | 2 А |
| Кабель у комплекті | Так |
| Вага | 270 г |
| Вага, г | 274 |