|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | бічна щітка, гарантійний талон, кабель живлення, насадка з мікрофібри для вологого прибирання, пилозбірник, робот-пилосос миючий, посібник користувача, станція автовивантаження сміття, щітка комбінована (v-подібна) |
| Модель | X90 Ultra |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Вага в упаковці, кг | 14.70 |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Об'єм бака для сміття | 320 мл |
| Об'єм брутто | 0.109 |
| Обсяг контейнера для води | нет данных |
| Покриття | вінілова підлога, ворсистий килим, кахель, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 350 x 350 x 97 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 3-4 год |
| Ємність акумулятора | 5200 мАг |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота подолання порогів | 60 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 28000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Ні |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 260 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA)
Немає в наявності
Код товару: 618012
24 285 грн
25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Deerma X90 Ultra – ваш новий інтелектуальний супутник у світі чистоти, що здатен виконувати прибирання автономно та бездоганно. Цей робот-пилосос – це втілення технологічного прогресу та зручності, гарантує безкомпромісну чистоту в будь-який час. Оснащений сучасною системою високої потужності всмоктування у 28000 Па, Deerma X90 Ultra легко справляється з будь-яким забрудненням, від дрібного пилу до шерсті з улюбленців. Мотор працює так ефективно, зокрема завдяки інтелектуальній системі розпізнавання покриттів, яка автоматично регулює потужність на різних поверхнях, забезпечуючи ідеальну чистоту навіть у важкодоступних місцях. Особлива увага приділяється килимам: робот підвищує потужність, забезпечуючи глибоке очищення. До унікальних переваг X90 Ultra належить також функція вологого прибирання. З ним ваші підлоги завжди будуть сяяти, оскільки робот оснащений ємністю для води об’ємом 4 літри, а інтелектуальна система контролю подачі води допомагає точніше налаштовувати рівень зволоження. Це важливо, особливо на різних типах підлогового покриття, забезпечуючи ретельну і делікатну очистку без розводів. Розумна система навігації Deerma створює 3D-карту вашого помешкання, що дозволяє ефективно планувати маршрути. Робот здатен запам’ятовувати кілька поверхів у вашому домі, автоматично розпізнаючи кімнати та уникаючи перешкод завдяки вбудованому датчику. Це робить його рухи плавними, безпечними для меблів та предметів інтер’єру. Працюючи бездротово завдяки потужному акумулятору ємністю 5200 mAh, робот здатен виконувати неперервну роботу до 260 хвилин, охоплюючи при цьому площу до 300 м2. Коли заряд батареї знижується, Deerma X90 Ultra самостійно повертається на базу, де йому достатньо лише 4 години для повного відновлення енергії. Окрім цього, базова станція не тільки заряджає, але і забезпечує очищення контейнера з пилом. Керування з вашого смартфона спрощує взаємодію з приладом до максимальної зручності. Ви можете створити персональний розклад прибирання, задати заборонені зони або інтегрувати робота з системами розумного будинку для ще більшого комфорту. Дизайн X90 Ultra також вартий уваги: витончений чорний корпус гармонійно вписується в сучасний інтер’єр, підтримуючи образ стильного й технологічного елементу вашого дому. Робот поєднує в собі красу та надійність, адже завдяки якісним матеріалам і передовим технологіям, пристрій служитиме вам довго. Deerma X90 Ultra – це інноваційний підхід до домашнього господарства, адже він не просто пилососить, а створює цілу екосистему автоматизованого комфорту і чистоти, вивільняючи ваш час для більш приємних занять. Виберіть його для свого дому, щоб насолоджуватися бездоганною чистотою та зосередитися на важливіших речах.
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/390x390l80mc0/80896143778794.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/390x390l80mc0/12572159318566.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/390x390l80mc0/85554107458373.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/399x390l80mc0/39867491790345.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/402x390l80mc0/42139419504230.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/437x390l80mc0/30047321028708.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/447x390l80mc0/73689056112060.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/390x390l80mc0/90889002832150.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/390x390l80mc0/92851234289819.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/390x390l80mc0/72890619492882.jpg)
![Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012] Робот-пилосос Deerma X90 Ultra (DEM-X90ULTRA) [618012]](/content/images/2/396x390l80mc0/54607216858850.jpg)