платежі
по 215 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Енергоспоживання | 3.96 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.3 А |
| Повітряний потік | 50.2 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 3-Pin + 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 30.8 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Споживаний струм | 0.36 А |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.44 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |