платежі
по 190 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 149 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Енергоспоживання | 3.6 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.13 А |
| Повітряний потік | 59.6 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 30.9 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Тиск | 2.41 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |