|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага | 171 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Енергоспоживання | 1.8 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Кількість у комплекті, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.15 A |
| Повітряний потік | 51.91 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Підсвічування | RGB |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Роз'єми живлення | 4-Pin |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 26.8 дБ |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тиск | 1.14 мм H2O |
| Товщина | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White))
Немає в наявності
Код товару: 609123
867 грн
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модульні вентилятори – це шлях у майбутнє: система швидкороз’ємних з’єднань забезпечує просте послідовне з’єднання для швидкої та безпроблемної збірки. Покращені канали повітряного потоку підвищують ефективність та знижують шум за рахунок поділу повітряного потоку на мінімальні потоки. Конструкція нескінченного дзеркала забезпечує динамічні ефекти підсвічування, доповнені світлодіодним оздобленням, що створює безперервний контур. Комбо-ланцюжок Система швидкороз’ємних з’єднань дозволяє здійснювати безшовне послідовне підключення для швидкої інтеграції, гарантуючи оптимальну ефективність повітряного потоку: швидка проста збірка без інструментів, яка дозволяє підтримувати охолодження вашої системи без зайвого клопоту. (Рекомендована конфігурація через ваші обмеження з джерелами живлення - не більше 3 вентиляторів) Гідродинамічні підшипники з PMW Гідродинамічні підшипники (HDB) подовжують термін служби вентилятора та знижують рівень шуму, а технологія управління ШІМ забезпечує точний контроль швидкості обертання вентилятора. Приголомшливе ARGB-підсвічування з Infinity Mirror Дзеркальний дизайн ARGB-підсвічування підвищує естетику вашого ПК, перетворюючи його на неймовірний витвір мистецтва, гідний виставок. Тихий потік Покращені канали повітряного потоку поділяють потік сторони втягування на мінімальні струмені, підвищуючи ефективність та знижуючи шум.
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/53365523880650.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/53299705487128.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/80811964145172.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/44462231721223.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/35200794515133.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/58252235591679.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/74372011675818.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/82812477633826.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/36807484515658.jpg)
![Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123] Вентилятор Cougar SC140 ARGB White (SC140 ARGB (White)) [609123]](/content/images/19/390x390l80mc0/98567981738072.jpg)