платежі
по 80 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Вага | 112 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1300RPM |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1.00 |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 1.00 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 44.71 CFM |
| Призначення | Для корпуса |
| Роз'єми живлення | 3 pin + MOLEX |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Тип | Повітряне охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | HDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | Molex. 3-pin |
платежі
по 80 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
Тихий 120 мм вентилятор для корпусу Xilence XPF120.R (XF039) серії Performance C виконаний у фірмовому червоно-чорному дизайні та прикрашений логотипом компанії.
Гідродинамічні підшипники та швидкість обертання 1300 об/хв забезпечують ефективне охолодження при низькому рівні шуму. Надійно кріпиться до корпусу за допомогою чотирьох гвинтів.