платежі
по 120 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Вага | 238 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | INTEL |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2.00 |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 600.00 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Призначення | Для процесора |
| Роз'єми живлення | 3pin |
| Розмір вентилятора | 92 x 92 x 25 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 92.00 |
| Розміри | 95 x 95 x 70 мм |
| Сокет | 1156 |
| Сумісність | Intel LGA 1150 / 1151 / 1155 / 1156 |
| Тип | Повітряне охолодження |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (FDB Bearing) |
Вентилятор для процесора Xilence I200 діаметром 100, 0 мм відмінно підійде для домашніх і офісних комп'ютерів. Він сумісний з Intel сокетами 1150/1151/1155/1156/1200.
Завдяки гідродинамічному підшипнику і швидкості обертання 2200 об/хв він тихо і ефективно відводить тепло з алюмінієвого радіатора.
Задня панель вентилятора для процесора Xilence I200 забезпечує стабільне та надійне його кріплення.