|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 1024.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Темно-сірий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 230 В |
| Розміри | 400 х 211 х 281 мм |
| Сонячна зарядка | 220 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 12 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 12 |
| Пікова потужність | 27 |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 3- |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 400 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 13 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція EcoFlow Delta 2, 1024Wh, 1800W, LiFePO4 (ZMR330-EU)_EU (ZMR330-EU_EU)
Немає в наявності
Код товару: 610621
29 105 грн
29 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Оновлена портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 підійде для використання як вдома, так і поза межами оселі — в дорозі та на відкритому повітрі. Цей пристрій гарантує зарядку для майже всіх ваших побутових пристроїв, адже вихідна потужність змінного струму — 1800 Вт. Цього вистачить, щоб заживити мікрохвильовку, холодильник, кавоварку, гриль та мобільні гаджети. Підключайте одночасно 13 пристроїв і не переймайтеся щодо перевантаження (завдяки підтримці технології X-Boost живіть пристрої до 2200 Вт). Зарядіть станцію за допомогою змінного струму до 100% всього за 80 хвилин. Також ви можете зарядити пристрій за допомогою сонячних панелей: під'єднайте портативні панелі 1x400W або 2x220W та заряджайте станцію за 3-6 годин. Отримуйте інформацію щодо напруги в режимі реального часу, щоб досягти максимальної точки потужності з ефективністю >98%. Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 працює в 6 разів довше завдяки оновленому LFP-акумулятору, який гарантує більше циклів повної зарядки та розрядки без втрати ефективності заряду. Також станцію оснащено системою керування, яка регулює важливі функції приладу та сповіщає про будь-які потенційні ризики. Зокрема ви отримуєте інформацію про стан акумулятора. Ця станція може стати аварійним джерелом живлення в час, коли неможливе живлення від централізованої мережі. Завантажте мобільний застосунок для дистанційного керування станцією за допомогою Wi-Fi або Bluetooth: перевіряйте статус заряджання, налаштовуйте оптимальні параметри та відстежуйте споживання електроенергії підʼєднаними приладами.