|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 2048.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 126 Вт |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Темно-сірий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 230 В |
| Розміри | 497 х 305 х 242 мм |
| Сонячна зарядка | 220 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 23 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 23 |
| Пікова потужність | 48 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 2. |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 400 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 13 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU)
Немає в наявності
Код товару: 610619
51 479 грн
51 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високоякісний LFP-акумулятор LFP – 10 років роботи без втрати ємності У DELTA 2 Max використовуються преміальні LFP-акумулятори, що забезпечують максимально можливий термін служби акумуляторів на ринку. DELTA 2 Max забезпечує роботу протягом 10 років без втрати ємності, навіть за умови використання кожного дня. Швидка зарядка за 80 хв X-Stream забезпечує заряд від мережі 220 Вт від 0% до 100% всього за 80 хв. Зарядка від сонячних панелей від 0% до 100%, при максимальній потужності входу сонячної енергії 1000 Вт, відбувається всього за 2,3 години. Можливість заряджати станцію, не припиняючи роботу підключених пристроїв, піднімає зручність користування на новий рівень Висока потужність: живлення 99% приладів DELTA 2 Max при вихідній потужності 2400 Вт, може живити до 13 пристроїв одночасно, а з функцією X-Boost – підтримувати роботу приладів потужністю до 3100 Вт. Така потужність дозволяє автономно живити більшість побутових та професійних електроприладів, включаючи зварювальні апарати, водонагрівачі, водяні насоси, електропили, фени тощо. Сумісність з іншими продуктами EcoFlow DELTA 2 Max сумісний із продуктовою екосистемою EcoFlow, завдяки чому користувачі отримують комплексне рішення щодо енергозабезпечення. Формуйте свою енергонезалежну систему, обираючи найефективніші рішення: додаткові батареї, сонячні панелі, портативний кондиціонер WAVE 2, холодильник Glacier, розумний генератор, мікроінвертор PowerStream та багато інших продуктів. *Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної бараеї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища тощо. Портативна зарядна станція - це вискокотехнологічний пристрій, який має модулі керування й генерації енегрії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок який живить всі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, на що потрібно зважати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/390x390l80mc0/90281219225274.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/384x390l80mc0/89314317636174.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/454x390l80mc0/21733602493311.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/477x390l80mc0/55512755538558.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/501x390l80mc0/28637303866656.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/487x390l80mc0/97321076589754.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/448x390l80mc0/12147513338569.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/389x390l80mc0/58440039397058.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/391x390l80mc0/16678006562485.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/389x390l80mc0/14200460809816.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619] Зарядна станція EcoFlow Delta 2 Max, 2048Wh, 2400W, LiFePO4 (EFDELTA2Max-EU)_EU (EFDELTA2Max-EU_EU) [610619]](/content/images/1/605x390l80mc0/95651231213698.jpg)