|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1. 1 х 12В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Темно-сірий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 4000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 230 В |
| Розміри | 398 х 200 х 284 мм |
| Сонячна зарядка | 500 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Вага | 13 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 15 |
| Пікова потужність | 36 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 56 хв |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 10 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція EcoFlow Delta 3, 1024Wh, 1800W, Solargenerator (EFDELTA3-EU)
Немає в наявності
Код товару: 620056
29 633 грн
31 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
EcoFlow Delta 3 – це надійна та потужна портативна електростанція з ємністю 1024 Вт рік, призначена для забезпечення електроенергією у будь-яких умовах. Вона ідеально підходить для виїздів на природу, кемпінгу, аварійного резервного харчування, або як джерело енергії для вашої техніки без електрики. Завдяки можливості підключати різні пристрої Delta 3 може одночасно живити ноутбуки, телефони, інструменти, холодильники, освітлення та іншу техніку. Станція живить до 99% ваших пристроїв. Технологія швидкої зарядки X-Stream дозволяє заряджати станцію до 100% всього за 56 хвилин, що робить її однією з найшвидших у своєму класі. Підтримка зарядки від сонячних панелей робить її екологічним варіантом для тривалого використання на природі або у віддалених районах. Переваги: Велика ємність: 1024 Вт рік вистачає для живлення потужної техніки. Швидка зарядка: повне заряджання від розетки за 56 хвилин. Багато виходів: одночасно можна підключити до 10 пристроїв. Сумісність із сонячними панелями: можливість використовувати енергію сонця для заряджання (500 Вт). Мобільність: незважаючи на вагу, станція оснащена зручними ручками для транспортування. EcoFlow Delta 3 – це відмінне рішення для тих, хто потребує надійного джерела енергії в дорозі чи вдома. Висока потужність та можливості живлення великої кількості девайсів та техніки роблять станції ідеальними для використання під час аварійних ситуацій чи кемпінгу, надаючи живлення всім необхідним пристроям.