|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1. 1 х 12В. 126 Вт |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Сріблястий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 4000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 4 х 230 В |
| Розміри | 398 х 200 х 284 мм |
| Сонячна зарядка | 1000 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 13 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 90 |
| Пікова потужність | 36 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 56 хв |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 36 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 140 Вт |
| Водонепроникний корпус | Так |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 10 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU)
Немає в наявності
Код товару: 620086
32 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комбінуйте способи заряджання для вашої енергонезалежності Завдяки вдосконаленню BMS-контролера EcoFlow DELTA 3 Plus заряджається до 100% за рекордні 56 хв. Це дозволяє споживачеві в умовах обмеженого чи відсутнього централізованого електропостачання швидко відновити повний заряд станції та забезпечити себе безперебійним живленням протягом необхідного часу. Станція живить до 99% ваших пристроїв. Станція також підтримує інші способи заряджання: - від сонячної панелі 1000 Вт – до 100% за 70 хв.; - від інверторного генератора – до 100% за 50 хв.; - від автомобільного акумулятора у поєднанні з EcoFlow Alternator Charger – до 100% за 1,3 години. Висока продуктивність та стабільність EcoFlow Delta 3 забезпечує роботу більшості побутових приладів завдяки номінальній потужності 1800 Вт. Завдяки технології X-Boost, станція EcoFlow Delta 3 може живити високопотужну побутову техніку, таку як духова шафа або фен. Це ідеальний вибір для використання вдома, в кемпінгу або як джерело резервного харчування. Довговічність та надійність Пристрій оснащений системою керування батареєю X-Core 3.0, що включає понад 40 показників захисту, серед яких захист проти перегріву, перенапруги та коротких замикань. Це забезпечує довговічність та безпеку використання зарядної станції в будь-яких умовах. Тиха робота Однією з переваг EcoFlow Delta 3 є надзвичайно низький рівень шуму роботи станції. Працюючи на потужності менше 600 Вт рівень шуму становить лише 30 дБ, що робить його практично безшумним. Це чудове рішення для використання станції вночі або у приміщенні. Захист EcoFlow Delta 3 має рівень захисту IP65, що робить станцію стійкою до вологи та пилу. Це дозволяє використовувати її в найсуворіших умовах, забезпечуючи довготривалу надійну роботу навіть за впливом зовнішніх негативних факторів. Надійний захист даних Пристрій підтримує функцію UPS з переходом на ДБЖ менш ніж за 10 мс. Це дозволяє захищати ваші NAS-сервери та комп`ютери від раптових відключень електрики, запобігаючи втраті даних. Зручне керування За допомогою програми EcoFlow - Power a New World станцією можна легко керувати як вдома, так і під час подорожей. Повідомлення про вимкнення електроенергії дозволяють своєчасно активувати резервне живлення для важливих пристроїв. Крім того, доступні режими оптимізації використання електроенергії, що допоможе заощадити на щоденних рахунках.
![Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU) [620086] Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU) [620086]](/content/images/37/390x390l80mc0/55211417402057.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU) [620086] Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU) [620086]](/content/images/37/390x390l80mc0/28722066149972.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU) [620086] Зарядна станція EcoFlow Delta 3 Plus 1024Wh 1800W (EFDELTA3P-EU) [620086]](/content/images/37/390x390l80mc0/77916815359091.jpg)