|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 3 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 512.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Темно-сірий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 20°C до 30°C |
| Роз'єм DC | 2 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 х 230 В |
| Розміри | 270 х 196 х 260 мм |
| Сонячна зарядка | 220 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 6 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 60 |
| Пікова потужність | 10 |
| Час зарядки від автомобільної зарядки | 5 |
| Час зарядки від розетки | 1 |
| Час зарядки від сонячної панелі | 3 |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 600 Вт |
| Вихід USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 7 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU)
Немає в наявності
Код товару: 610620
11 870 грн
11 990 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Представляємо вдосконалену портативну зарядну станцію лінійки RIVER - оновлена RIVER 2 Max! RIVER 2 Max ємністю 512 Втч з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів із збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це дорівнює понад 10 років щоденного використання. Резервне джерело живлення для вашого будинку, система EPS Автоматичне перемикання в режим живлення із централізованої мережі на зарядну станцію займає < 30 мс, при раптовому відключенні електропостачання. Забезпечте енергопостачання для 80% побутових приладів вашого будинку. Потужна та легка: оптимізована вага для ще більш зручного користування. Нова станція RIVER 2 Max має універсальний простий дизайн та компактну вагу – 6 кг. Порівняно з попередньою версією – RIVER 2 Max на 30% легше. Швидка зарядка на ринку: 0%-100% за 60 хв Швидка зарядка станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв та 0-100% за 60 хвилин. А це в 5 разів швидше за інші електростанції на ринку. Завжди будьте готові до аварійних відключень електроенергії або незапланованих подорожей. Екологічна та ефективна зарядка станції за допомогою сонячних панелей Підключивши сонячну панель EcoFlow Solar Panel 220 Вт, заряджайте портативну зарядну станцію протягом 3 годин. Досягайте найкращої продуктивності зарядки за допомогою розумного алгоритму MPPT (Maximum Power Point Tracking), що активно визначає напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти точки максимальної потужності з ефективністю >98%. Віддалене керування Швидко підключайтеся та керуйте віддалено станцією RIVER 2 Max зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про зарядку, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади. Примітка: Місткість станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної бараєї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища. Портативна зарядна станція - це високотехнологічний пристрій, що має модулі управління та генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок живлення всіх цих модулів самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде підтримку працездатності самої станції, з чим потрібно враховувати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/390x390l80mc0/24662193267228.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/584x390l80mc0/33367301001993.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/601x390l80mc0/95050980635098.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/477x390l80mc0/88878348197519.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/517x390l80mc0/97799008428182.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/390x390l80mc0/23735720317192.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/390x390l80mc0/50934784754684.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/539x390l80mc0/72175151071912.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/498x390l80mc0/52422830358252.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/622x390l80mc0/14936072227193.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/607x390l80mc0/78514692184163.jpg)
![Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620] Зарядна станція EcoFlow River 2 Max, 512Wh, 500W, LiFePO4_EU (RIVER2Max_EU) [610620]](/content/images/2/530x390l80mc0/83397623681873.jpg)