|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 245.00 |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 126 Вт |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Темно-сірий, чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | немає |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 х 230 В |
| Розміри | 255 х 212 х 113 мм |
| Сонячна зарядка | 220 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 3. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 32 |
| Пікова потужність | 60 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від автомобільної зарядки | 2. |
| Час зарядки від розетки | 1 |
| Час зарядки від сонячної панелі | 2. |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 360 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Так |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 5 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція EcoFlow River 3, 245Wh, 300W, LiFePO4 (EFRIVER3-EU-CBOX)_EU (EFRIVER3-EU-CBOX_EU)
Немає в наявності
Код товару: 610632
11 419 грн
11 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 UPS (245 Вт·год) EcoFlow RIVER 3 UPS – це портативна зарядна станція, оснащена функцією безперебійного живлення (UPS), яка забезпечує надійне електропостачання в будь-яких умовах. З ємністю 245 Вт*год, ця станція ідеальна для використання вдома, в офісі або в подорожах, підтримуючи роботу більшості побутових приладів та електроніки. Функція безперебійного живлення (UPS) RIVER 3 UPS автоматично перемикається на живлення від вбудованої батареї за 20 мілісекунд у разі відключення електроенергії, забезпечуючи роботу важливої техніки без перерви. Потужна зарядка та підключення Станція підтримує одночасну зарядку кількох пристроїв завдяки роз’ємам USB Type-A, USB Type-C та розетці AC 230В. Швидка зарядка за технологією X-Stream дозволяє зарядити RIVER 3 UPS до 80% всього за 1 годину від розетки. Універсальні варіанти зарядки Окрім зарядки від мережі, пристрій можна заряджати від сонячних панелей та автомобільної розетки, що робить його ідеальним вибором для автономного використання. Міцність та надійність EcoFlow RIVER 3 UPS оснащена літій-залізо-фосфатною батареєю (LiFePO4), яка забезпечує до 3000 циклів зарядки, а захист за стандартом IP54 гарантує стійкість до вологи та пилу.